Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËKëngë shqiptare në dasmën e aktores turke

Këngë shqiptare në dasmën e aktores turke

Aktorja turke Ebru Sahin, një nga emrat më të përfolur dhe ylli i NBA-së, Cedi Osman, tashmë janë burrë dhe grua.

Aktorja dhe sportisti me origjinë shqiptare u martuan dy ditë më parë në Ohër të Maqedonisë së Veriut. Duke tërhequr vëmendjen me lumturinë e tyre, çifti u martua në një ceremoni të vogël dhe modeste ku morën pjesë miqtë e tyre të ngushtë dhe familjarët.

Në dasëm nuk mungoi as muzika shqiptare. “O sa bukur na ka dalë nusja, marshallah, marshallah”,- dëgjohet në këngohet e kërcehet nga çifti e të pranishmit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME