Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKërcet arma në Lezhë, një i plagosur

Kërcet arma në Lezhë, një i plagosur

Një i ri ka mbetur i plagosur me armë mbrëmjen e së hënës në qytetin e Lezhë.

Lajmin e raporton News 24 që bën të ditur se rreth orës 23.00 janë dëgjuar të shtëna në lagjjen “Besëlidhja”.

Dyshohet se shkak është bërë sherri mes disa të rinjve, ku një prej tyre ka mbetur i plagosur.

Sipas të njëjtave burime, policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: