Friday, June 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLENick Cannon flet për raportin me Mariah Carey

Nick Cannon flet për raportin me Mariah Carey

Nick Cannon thotë se Mariah Carey është mbështetësja e saj  nr. 1 kur bëhet fjalë për familjen e tij masive. “Ajo gjithmonë më pyet: “A je mirë? Si po shkon’? Po i trajton  mirë të gjitha?’” ndan prezantuesi i ri i “Beat Shazam” në një episod të ardhshëm të “The Jason Lee Show”.

Cannon bën shaka në klipin ekskluziv të siguruar nga Page Six se “asgjë nuk mund të depërtojë” në “Manor of Carey” të këngëtares “Heartbreaker”, kjo është arsyeja pse ajo vazhdimisht i thotë atij që të mos sjellë “asnjë nga ata budallalliqe” në shtëpi. “Kur flasim çdo ditë, ajo thjesht kontrollon shpirtin tim,” i shpjegon Cannon mikpritësit Jason Lee.

Edhe pse ai ka marrë shumë kritika për faktin se është baba i 12 fëmijëve, drejtuesi i “Wild ‘N Out”, 42 vjeç, thjesht e hedh poshtë mosmiratimin si “mesazhe me frekuencë të ulët”. Care megjithatë, nuk bën gjë tjetër veçse “inkurajon” ish-bashkëshortin e saj. “Ajo thotë: “Jo, le të sigurohemi që jemi në të njëjtën faqe çdo ditë, kështu që kur të dalin disa budallalliqe, ne e dimë se nuk është e vërtetë”, thotë Cannon.

Prezantuesi i cili zbuloi se fiton 100 milionë dollarë në vit, ndau gjithashtu se ka qenë i hapur me të gjithë partnerët e tij për mungesën e dëshirës për një marrëdhënie tradicionale përpara se të kishin fëmijë së bashku. Një nga partneret, Bre Tiesi, së fundmi e mbrojti atë dhe marrëdhënien e tyre në trailerin e sezonit të ardhshëm të “Selling Sunset”.”Me kë kam fëmijë është biznesi im,” tha ajo. “Unë nuk kam nevojë për një gjyqtar dhe një juri.”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: