Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËKryemadhi: Rama i ka mbushur brekët, është dhjaks

Kryemadhi: Rama i ka mbushur brekët, është dhjaks

Seanca e Kuvendit po vijon mes tensioneve mazhorancë-opozitë. Jashtë sallës së Parlamentit mbështetësit po protestojnë dhe kërkojnë largimin e Edi Ramës. E ashpër në fjalën e saj ka qenë edhe deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi. Kryemadhi tha se Rama është frikësuar nga afera me McGonigal, ndërsa paralajmëroi se të tjera detaje do dalin nga ky skandal.

“Edi Rama i konsideron burrat e partisë për gra. Zonja Nikolla mos u përdor në mënyrë kaq primitive. Ky kryeministër është ushtar i krimit të organizuar. Mos bëni më gafa të tjera. Se po të jetë puna ashtu zonjë më ke hequr dy herë të drejtën e fjalës. E di që jeni nën presion, nuk kemi çfarë t’i bëjmë McGonigal, do të dalin të gjitha. Ai zotëria nuk vjen se di që është dhjaks për këtë punë, i ka mbush brekët”, tha Kryemadhi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME