Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËKuvendi në errësirë, “Kujdes mos ju vjedhin eurot” 

Kuvendi në errësirë, “Kujdes mos ju vjedhin eurot” 

Në mes të seancës parlamentare, ndërsa ka qenë duke folur kryetarja Lindita Nikolla është ndërprerë energjia elektrike. Salla e kuvendit është zhytur në errësirë dhe deputetët kanë ndezur menjëherë celularët për të ndriçuar vendet ku ishin ulur. Pamjet më poshtë janë të paprecedenta. Aty dëgjohen romuzet që deputetët e opozitës hedhin në drejtim të mazhorancës duke thënë: Kujdes eurot, mos jua vjedhin!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME