Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKundërshtoi policinë arrestohet

Kundërshtoi policinë arrestohet

Mallakastër – Kundërshtoi dhe pengoi punonjësit e Policisë së Patrullës së Përgjtishme për të mos i vendosur masë administrative vëllait të tij, i cili u konstatua në shkelje të sinjalistikës rrugore, vihet në pranga 33-vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër arrestuan në flagrancë shtetasin D. Z., 33 vjeç, banues në Ballsh, pasi ka kundërshtuar dhe ka tentuar të pengojë punonjësit e Patrullës së Përgjithshme të Komisariatit të Policisë Mallakastër, të cilët, në përmbushje të detyrave funksionale, ishin duke ndëshkuar me masë administrative vëllain e 33-vjeçarit, për shkelje të sinjalistikës rrugore.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: