Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIKuvendi miraton projektligjin për buxhetin e vitit 2023, opozita kundër

Kuvendi miraton projektligjin për buxhetin e vitit 2023, opozita kundër

Është mbyllur seanca në Kuvendin e Shqipërisë për diskutimin mbi buxhetin e vitit 2023.

Projekt-buxheti është miratuar me 76 vota pro, ndërsa 41 deputetë kanë votuar kundër, ndërsa nuk ka pasur asnjë abstenim.

Seanca e Kuvendit ka nisur ditën e djeshme në orën 10:00 dhe vijoji deri në orën 23:00, për të rinisur sot në orën 09:00, e duke u mbyllur në orën 13:55.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME