Friday, December 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOLlixhat e Bënjës në Përmet, fluks i madh turistësh vendas dhe të...

Llixhat e Bënjës në Përmet, fluks i madh turistësh vendas dhe të huaj (vidio)

Përmet – Ky sezon veror ka njohur një fluks në rritje jo vetëm të vizitorëve vendas por edhe të turistëve të huaj.

Ata pohojnë faktin se vendi ku mdodhen llixhat e Bënjës është i mrekullueshën por ka nevojë për investime si në infrastrukturën rrugore por edhe në energji elektrike, hoteleri apo rrstorante, kampingje ku vizitorët vendas dhe të huaj të kenë mundësinë e zgjedhjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME