Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMasakra e Athinës/ Dalin fotot e shqiptarëve

Masakra e Athinës/ Dalin fotot e shqiptarëve

Ky është Adil Tefa, shqiptari që ishte në “Mercedes-Benz” dhe hapi zjarr ndaj motorit mbrëmjen e kaluar në Athinë, duke vrarë një shqiptar tjetër. Mësohet se ai ishte babai i një vajze 25 vjeçe dhe pronar i një biznesi në zonë, një servish makinash.

Andon Tefi

Shqiptari hapi zjarr i pari pas një konflikti që sipas mediave greke nisi si sqarim. Më pas babai i shqiptarit që ishte në motor qëlloi mbi të duke e plagosur.

Ndërkohë që ai përpiqej të arratisej, plagosi dy policë që i dolën përpara.

Andon Tefi nga Korça
Andi Tefi, i djali Andonit
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME