Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEKërkohen punonjës për mure guri në Itali.

Kërkohen punonjës për mure guri në Itali.

Kerkohen ustallarë apo MJESHTRA per punime guri si MURE GURI, skalitje, harkore etj .

Gjithashtu kërkohen edhe PUNTORE te shkathet., korrekt të kenë oreks dhe dëshirë për punën pasi .puna ndodhet ne Itali.

Të interesuarit per me shume informacione të kontaktojnë në telefonin cel: 0699199735

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: