Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEKërkohen punonjës për riparime qepenash

Kërkohen punonjës për riparime qepenash

Firma ALBI kërkonë të punësojë punonjës me dhe pa eksperiencë pune për riparime qepenash.

Të interesuarit të kontantojmë në numrin e telefonit në foton më sipët

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: