Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREShitet apartament 1+1 për arsye emigrimi

Shitet apartament 1+1 për arsye emigrimi

Super apartmaent ne shitje 1 + 1 me ballkon, 77,6 metra katrorë. Pallati ndodhet në unazën “Skënderbeu” të qytetit Fier prane ETC.

Banesa ndodhet në katin e dytë , ka ashensor . Çmimi 47 mijë euro dhe është i paisur me të gjitha dokumentat e nevojshme

Shitja urgjente për arsye emigracioni

Te interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit 0692132676

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME