Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREShitet radio "Mimoza" 55 vjeçare

Shitet radio “Mimoza” 55 vjeçare

Okazion- shitet radio Mimoza Cekosllovake prodhim i viteve 70′ ne gjendje shume te mire.

E ruajtur ne banese mjaft e paster dhe në gjendje pune. Cmimi 130 Euro.

Të interesuarit të kontaktojnë në tel : +355695627582

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME