Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMELokali OOPS kërkon të punësojë kamarier dhe banakier

Lokali OOPS kërkon të punësojë kamarier dhe banakier

Lokali OOPS i cili ndodhet disa metra larg qëndrës Fier kërkon të punësojë kamarier dhe banakier.

Kushtet e punës shumë të mira, paga e kënaqëshme.

Nga ana e stafit kërkohet korrektesë dhe etikë profesionale pune kundrejt klientëve, shërbim i kulturuar.

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit 069 64 51 515

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME