Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMomenti/ 'I prerë' dhe pa asnjë buzëqeshje! Ç'i ndodhi Ramës në NATO?...

Momenti/ ‘I prerë’ dhe pa asnjë buzëqeshje! Ç’i ndodhi Ramës në NATO? Harron edhe fjalimin

Edi Rama dhe Stoltenberg mbajtën vetëm nga një fjalë të shkurtër, e më pas u larguan. Por kryeministri shqiptar duket se nuk ishte shumë në formë.

Kryeministri Edi Rama doli në një konferencë për mediat me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Ashtu siç e paralajmëruan në fillim të fjalës së tyre, Rama dhe Stoltenberg mbajtën vetëm nga një fjalë të shkurtër, e më pas u larguan. Por kryeministri shqiptar duket se nuk ishte shumë në formë.

Madje në të ikur harroi dosjen e tij dhe u kthye nga rruga për ta marrë. I hutuar tërësisht dhe pa asnjë buzëqeshje në fytyrë, Rama ecën pak, bën prapakthehu, merr dosjen dhe largohet. Ndërsa gjestikualcioni dhe shprehia në fytyrë i lë të kuptohet se diçka nuk i ka shkuar mirë në takimin që ka pasur me Stoltenberg.

Ç’të ketë qenë vallë?

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME