Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMonika Kryemadhi nga Fieri: Në 14 maj bashkia Fier u kthehet qytetarëve

Monika Kryemadhi nga Fieri: Në 14 maj bashkia Fier u kthehet qytetarëve

Deputetia e PL njëkojësishtë dhe e ngarkuara e PL për qarkun Fier Monika Kryemadhi ka qënë këtë të diel në Fier ku ka kryer takim me strukturat e kësaj partie në selinë e saj.

Ajo ka tonizuar duke pohuar se në datën 14 maj bashkia Fier u kthehet qytetarëve të saj.

Ja dhe postimi i saj në rrjetin social facebook

Ashtu si në të gjithë Shqipërinë, ndryshimi i qeverisjes së qytetit do ta kthejë bashkinë e Fierit në shërbim të të gjithë qytetarëve, jo të një grushti njerëzish.

Partia e Lirisë do të jetë garante që zëri i qytetarëve të Fierit do të dëgjohet si kurrë më parë.

14 Maji do të jetë dita e rikthimit të bashkisë tek çdo qytetar fierak. ✌️

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME