Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMot i keq, ja çfarë po ndodh në Tiranë

Mot i keq, ja çfarë po ndodh në Tiranë

I gjithë vendi është përfshirë nga moti i keq me reshje shiu intensive dhe furtunë. Në Tiranë është krijuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve dhe këmbësorëve. Parashikohet që reshjet të vijojnë deri në orët e mbrëmjes. Shihni pamjet që sjell LSA. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME