Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMoti/ Reshje shiu dhe stuhi

Moti/ Reshje shiu dhe stuhi

Ditën e sotme, moti do të jetë me reshje shiu dhe stuhi, kryesisht në veriperëndim të vendit.

Reshjet do të jenë me intensitet të dobët gjatë pasdites, ndërsa në zonat malore pritet të ketë reshje dëbore.

Era do të jetë e vrullshme me drejtim me shpejtësi 18-25 m/sek në bregdet.

Temperaturat do të jenë me rritje në mëngjes. Në zonat malore variojnë nga 4-13 gradë Celsius, zona e ulëta 8-17 gradë Celsius dhe në zonat bregdetare 12-16 gradë Celsius.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME