Saturday, September 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËNesër finalizimi, Patozi dhe Shehi bashkojnë forcat për 14 majin

Nesër finalizimi, Patozi dhe Shehi bashkojnë forcat për 14 majin

Astrit Patozi dhe Dashamir Shehi i LZHK-së, kanë arritur një marrëveshje dhe do të jenë bashkë në zgjedhjet vendore të 14 maji. Zyrtarizmi i kësaj marrëveshjeje pritet të bëhet ditën e nesërme, në orën 11:00.

Astrit Patozi nga “Bindja Demokratike”, tha se ata synojnë Këshillat Bashkiak, mirëpo nëse poli opozitarë do të jetë edhe më i madh, pritshmëritë për rezultate do të jenë edhe më të larta.

Për të kjo marrëveshje është një parapërgatitje për zgjedhjet e ardhshme parlamentare, që i konsideron më të rëndësishme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: