Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNgjarja në Uzinën e Gramshit/ Grenell: Mos e kruani me ushtrinë shqiptare

Ngjarja në Uzinën e Gramshit/ Grenell: Mos e kruani me ushtrinë shqiptare

Ish-emisari i SHBA në Kosovë, Richard Grenell ka reaguar pas ngjarjes së ditës së diel në Uzinën e Përpunimit të Armëve në Gramsh, ku u ndaluan tre shtetas, dy rusë dhe një urkainase të cilët dyshohet se janë agjentë të FSB-së.

Përmes një reagimi në Twitter Grenell shkruan: “Mos e kruani me ushtrinë shqiptare”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME