Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTSuper Real Madrid, fiton me poker ndaj Celta Vigos

Super Real Madrid, fiton me poker ndaj Celta Vigos

Real Madrid bën detyrën dhe në javën e dytë, duke marrë një fitore të thjeshtë 4-1 në transfertën ndaj Celta Vigos.

Benzema zhbllokoi rezultatin në minutën e 14-t me penallti, por Aspas ju kundërpërgjigj 9 minuta më pas, po me penallti. Në fundin e pjesës së parë, Luka Modric shënoi një super gol nga distanca.

Në fillimin e së dytës Vinicius shënoi golin e tretë, ndërkohë që Valverde vulosi shifrat pak minuta më pas. Në fund Hazard kishte kohë për të lënë gjurmë me penallti, por belgu do të ndalej nga portieri Marchesin. 

https://hotfooth.coolvidup.com/embed/tmibXoVS76B3P

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME