Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEPallati mbretëror kundër Meghan Markle

Pallati mbretëror kundër Meghan Markle

Një trailer i ri bombë për “Harry & Meghan” të Netflix pretendon se familja mbretërore raportoi histori “negative” për Meghan Markle.

Avokatja Jenny Afia, e cila ka përfaqësuar Dukeshën e Sussex, pretendoi se kishte një “luftë kundër Meghan” që përfshin pallatin dhe mediat britanike. “Kishte një lloj lufte të vërtetë kundër Meghan-it. Sigurisht që kam parë prova se ka pasur një njoftim negativ nga pallati kundër Harry-t dhe Meghan-it për t’iu përshtatur axhendave të njerëzve të tjerë,” pretendon Afia në fillim të trailerit.

Edhe shoqja e Meghan, Lucy Fraser, mori pjesë, duke pohuar: “Meg u bë kjo koka e pallatit. Dhe kështu ata do të ushqenin histori me të, pavarësisht nëse ishin të vërteta apo jo, për të shmangur tregimet e tjera më pak të favorshme.”

Tre episodet e fundit të dokumentarëve të çiftit do të transmetohen të enjten. Ato do të kenë në qendër largimin e tyre nga familja mbretërore në vitin 2020, të quajtur “Megxit”. Gjysma e parë e shfaqjes  u fokusua në mënyrën se si filloi historia e tyre e dashurisë. Harry dhe Markle  zbuluan se lidhja e tyre shumë e publikuar në të vërtetë filloi në Instagram. “Unë po shihja Instagramin tim dhe një miku im  kishte këtë video të të dyve, ” kujtoi Harry.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME