Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEParaqitja gjysmë e zhveshur e Beyonce në ngjyrë ari

Paraqitja gjysmë e zhveshur e Beyonce në ngjyrë ari

Me një paraqitje shumë të njohur, Beyonce u rikthye në Instagram të premten, më 17 mars.

Ylli 41-vjeçar ka postuar një seri fotosh të saj dhe të bashkëshortit të saj, Jay-Z.

Gjithsesi sytë i ka “tërhequr” pamja e “Queen B” dhe sidomos gjoksi i saj i zhveshur.

Këngëtarja zgjodhi të fotografohej e veshur me një fustan të tejdukshëm në ngjyrë ari që i vinte në pah dekoltenë, me diamant floriri në të gjithë pëlhurën. Në zonën e thithkave ishin ngjitur shirita floriri, ndërsa vëmendjen tërheq edhe korseja e madhe metalike me bravë.

Ajo e ka kompletuar look-un e saj me një palë taka stileto ngjyrë floriri dhe për aksesorë ka zgjedhur edhe vathë floriri dhe një unazë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME