Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedPavarësia e SHBA-së, përgjaken festimet. Shkon në 10 numri i viktimave

Pavarësia e SHBA-së, përgjaken festimet. Shkon në 10 numri i viktimave

Parada për festimet e festës së Pavarësisë në Illinois, u shkatërrua nga të shtënat me armë.

Sipas të dhënave paraprake, flitet për të paktën 10 viktima dhe shumë persona të lënduar. Në video shihen të rinjtë që vrapojnë në rrugët e qytetit pas të shtënave të para, për të kërkuar strehë. Motivet e sulmit janë ende të paqarta, ndërkohë që situata është ende aktive.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME