Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen 4 makina, plagosen 3 vetë

Përplasen 4 makina, plagosen 3 vetë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në “Rrugën e Elbasanit” në Tiranë, ku janë përplasur 4 makina.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar tre persona, të cilët janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME