Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen mjetet në Lushnje, dy të plagosur

Përplasen mjetet në Lushnje, dy të plagosur

Lushnje – Rreth orës 08:50, në vendin e quajtur “Rruga e palmave”, Lushnjë, automjeti tip “Audi” me drejtues shtetasin D. T. është përplasur me automjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin E. G.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi E. G. dhe pasagjerja e automjetit tip “Toyota”, shtetasja J. B., të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: