Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPo pastronte pas përmbytjeve, humb jetën shqiptari në Greqi

Po pastronte pas përmbytjeve, humb jetën shqiptari në Greqi

Një shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e motit të keq në Greqi.

Punëtori 38-vjeçar është gjetur i vdekur në masakër në Trikeri të Volos. Sipas informacioneve nga mediat vendase, ai ishte duke kryer punë pastrimi pas përmbytjes dhe e ka zënë poshtë një makineri.

38-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve 5 dhe 11 vjeç, me origjinë shqiptare dhe jetonte me familjen në Trikeri.

Pak më vonë, një tjetër aksident industrial ka ndodhur në çelikun e Volos, ku viktima është një 28-vjeçar, i cili merrej me mirëmbajtjen e makinerive.

28-vjeçari merrej me mirëmbajtjen e makinerive dhe teksa punonte në një zonë joprodhuese, në rrethana të panjohura, makina ka hyrë në punë duke e plagosur për vdekje. Shkaqet e sakta të aksidentit janë duke u hetuar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: