Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËDiskutimet në mbledhjen e grupit të PS: Nga pensionet e ulëta të...

Diskutimet në mbledhjen e grupit të PS: Nga pensionet e ulëta të bujqve, te problemet në Kadastër

Në mblodhjen e grupit parlamentar të PS-së, që u zhvillua sot u diskutuan disa çështje duke nisur nga pensionet e bujqve, pasi vlerësohen të vogla deri te kthimi me vonesë i përgjigjeve nga Kadastra për qytetarët. Ligjvënësit kanë kërkuar reflektim për këtë situatë dhe përmirësimin e shërbimit.

Kjo është mbledhja e parë e grupit të PS-së nën drejtimin e Bledi Çuçit.
Në mbledhje nuk është marrë asnjë vendim për përjashtimin e Ahmetaj nga grupi i PS-së.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME