Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPolicia "ndalon" Fifin dhe Monikën

Policia “ndalon” Fifin dhe Monikën

Këngëtarja shumë e dashur nga puliku, Filloreta Raçi e njohur si Fifi dhe aktorja Monika Lubonja u “ndaluan” nga policia e Tiranës.

Duket se ato u ndaluan pak momente para nisjes së protestës e cila u mbajt në vendin tonë pas rastit tronditës në Prishtinë ku një 11-vjeçare u dhunua seksualisht nga 5 burra për disa orë.

Nuk dihet nëse ka qenë një bisedë miqësore apo dyshja janë ndalur për ndonjë sqarim për Policinë. Vlen të theksohen se ato shihen të relaksuara dhe të buzëqeshura.

Në fakt, protesta u shoqërua me disa incidente për Fifin pasi kërkoi që të gjithë të dinin se ajo e kishte organizuar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME