Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËProtesta e 7 korrikut/ Deputetët e PD “zbresin” në terren dhe ftojnë...

Protesta e 7 korrikut/ Deputetët e PD “zbresin” në terren dhe ftojnë qytetarët

Protesta Kombëtare e PD-së, e thirrur nga Sali Berisha do të mbahet më datë 7 korrik, dhe përgatitjet kanë nisur.

Grupet e punës së PD-së janë organizuar dhe kanë dalë në terren, kjo duke zhvilluar takime me qytetarë. Ata i kanë ftuar qytetarët që t’u bashkohen në protestën që do të mbahet më 7 korrik.

Takimet e mbajtura në zona të ndryshme të Shqipërisë, kanë shërbyer për informimin e qëllimit të kësaj proteste.

Deputetë, anëtarë të Këshillit Kombëtar, anëtarë të Kryesisë dhe Sekretariateve në takimet me qytetarët, kanë zhvilluar takime me strukturat në bazë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME