Friday, December 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPSG fiton me lehtësi ndaj Nantes

PSG fiton me lehtësi ndaj Nantes

PSG merr fitoren e radhës në Ligue 1, duke triumfuar 3-0 në transfertën ndaj Nantes.

Messi shërbeu për Mbappe-n që shënoi në minutat 18-të dhe 55-të, kurse golin e tretë për parisienët e shënoi Nuno Mendes në të 68-tën.

Për Parisin fitorja u bë edhe më e lehtë për t’u arritur pas ndëshkimit të Fabios së Nantes me karton të kuq që në minutën e 24-t.

Me këtë fitore PSG ruan vendin e parë me pikë të barabarta me Marseille, por me golaverazh më të mirë.

https://hotfooth.coolvidup.com/embed/B1VTNLfImawJD

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME