Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEPunësime/ Kërkohen makiniste

Punësime/ Kërkohen makiniste

  • Shoqëria TAHIRAJ + IE kërkon të punësojë makiniste për rrobaqepsi me dhe pa eksperiencë pune.
  • Të jetë korrekte dhe e aftë të punojë në grup.
  • Ambiente bashkëkohore dhe kushte pune të favorshme.
  • Pagë e kënaqshme plus bonuse.

Të interesuarat të kontaktojnë në nr e tel 0682077875 ose të paraqiten pranë ambienteve tona nga ora 8 deri ne 14 në adresën : Rr. “Leonardo Murialdo”, pranë shkollës italiane.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME