Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETQëllohet me thikë për vdekje roja i serave

Qëllohet me thikë për vdekje roja i serave

Qëllohet për vdekje një 67 vjeçar nëmëngjesin e sotëm në afërsi të Mbrostarit. Një person e ka qëlluam me thikë dhe e ka lënë në rrugë. Mësohet se viktima është Petraq Gjika i cili punonte roje në sera dhe banor i fshatit Daullas

Policia

Sot rreth orës 06:40, në fshatin Mbrostar Ura, Fier, në afërsi të serave është gjetur pa shënja jete (dyshohet i vrarë me mjet prerës), shtetasi P. Gj., 67 vjeç, banues në Daullas, i cili ka qënë i punësuar roje te serat.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

https://www.facebook.com/ALB365.LAJME/videos/581824346606728/

Viktima është gjetur jashtë serave ku ishin kultivuar kastravecë, në ambientet jashtë godinës që ai ruante gjatë natës.
Nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërkohë që objekti është i pajisur me kamera sigurie.

Ai është gjetur jashtë gabinës së rojes i shtrirë përtokë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME