Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAir Albania/ Banderola kundër Ramës dhe “Ballkanit të hapur”

Air Albania/ Banderola kundër Ramës dhe “Ballkanit të hapur”

Ka bërë xhiron e rrjeteve sociale një banderolë e hapur në stadiumin Air Albania në ndeshjen midis Shqipërisë dhe Izraelit, e vlefshme për Grupin 2 të Ligës B të Kombeve.

“Lidhje Kosovë-Shqipëri, jo Open-Balkan me Serbi” – ishte një prej banderolave që ka marrë mjaft duartrokitje në stadium.

Një tjetër banderolë e hapur në nisje të ndeshjes ishte “Unitet States Of Albania” një ironi me Simpsons.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME