Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTIzraeli shokon Shqipërinë, 1-2

Izraeli shokon Shqipërinë, 1-2

zraeli përfiton nga momenti i vështirë i kuqezinjve, duke shënuar dhe golin e dytë. Manor Solomon është në vendin dhe në momentin e duhur në minutën e 73-të duke shënuar pas një aksioni të gjatë.

Golin e vetëm për Shqipërinë e shënoi talenti Armando Broja në minutën e 45 të pjesës së parë, me penallti.

Në pjesën e dytë Izraeli shënoi dy gola.

Pra Shqipëri-Izrael 1-2.

https://gorilla.cdnja.co/v/3z/3z7gQ.mp4?token=OYuEHvU88WZqfK7fYcrNtg&expires=1654894413

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME