Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIRadha që po mbajnë njerëzit në Dubai për të blerë iPhone 15...

Radha që po mbajnë njerëzit në Dubai për të blerë iPhone 15 (vidio)

Kjo video është regjistruar në një nga qendrat tregtare më të mëdha në botë.

Dalja në treg e iPhone 15 u prit me entuziazëm dhe shumica e njerëzve vrapuan për ta blerë të parët. Kështu holli përpara dyqanit nuk mjaftoi, por radha shkoi deri në katin e dytë të ndërtesës.

Këto pamje, edhe njëherë vërtetojnë dobësinë që përdoruesit kanë për iPhone dhe popullatitetin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME