Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama mbledh ministrat dhe drejtuesit e qarqeve më 25 janar

Rama mbledh ministrat dhe drejtuesit e qarqeve më 25 janar

Këtë të mërkurë, datë 25 janar, kreu i Partisë Socialiste Edi Rama do të mbledhë drejtuesit politik të qarqeve.

Në fokus të kësaj mbledhje që do të organizohet në selinë rozë, pritet të jetë organizimi i strukturave vendore për zgjedhjet, si dhe diskutimi mbi përcaktimin e kandidatëve për zgjedhjet e 14 Majit.

PS nuk ka bërë asgjë publike. Ajo që dihet është që Erion Veliaj do të rikandidojë në Tiranë, Gledjan Llatja në Elbasan e ndërsa Dritan Leli nuk do të ketë një shans të dytë për të drejtuar Vlorën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME