Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama shiti live ish-zv/kryeministrin Arben Ahmetaj

Rama shiti live ish-zv/kryeministrin Arben Ahmetaj

Kryeministri Rama në studion e “Opinion” te Blendi Fevziu i pyetur direkt për Arben Ahmetaj që ishte zv/kryeministër dhe ministër në qeveri, tha se mban përgjegjsi ai vetë.

Pra e dorëzoi direkt Arben Ahmetaj.

Shkarkimi i Arben Ahmetaj nga postet shtetrore dhe detyrat partiake ka ndodhur në kohë rekord, por asnjëherë Edi Rama nuk kishte folur direkt për të.

I pyetur nga drejtuesi i emisionit se a mbani përgjegjsi për Sajmir Tahirin, Lefter Kokën etj, kryeministri Rama mohoi të ketë përgjegjsi për ta. Bile rikthesoi se duhet të gjejnë avokat vetë, ata.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME