Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOReagimet/ Fëmijës 2 muajsh i bën tatuazh në këmbë

Reagimet/ Fëmijës 2 muajsh i bën tatuazh në këmbë

Artistja e tatuazheve nga Las Vegas u kritikua dhe mori komente negative pasi publikoi një video të foshnjës që po bën vizatime në TikTok.

Në videon, e cila është parë nga mbi një milion njerëz, mund të shihni një foshnjë afërsisht dy muajshe në këmbën e të cilit një artist i quajtur Ayalatattoo ngjit një afishe që zakonisht vendoset në trup pak para tatuazhit.

Edhe pse më vonë doli se në të vërtetë ishte një tatuazh i rremë dhe një bojë e padëmshme që lahet pa problem nga lëkura, artistja nuk ka arritur të shmangë komentet dënuese me videon e saj të çuditshme.

“A është edhe e ligjshme kjo? Mendova se nuk duhet të bëni tatuazh dikë nën 16 vjeç. Shpresoj që kjo të jetë thjesht një shaka pa kuptim”, është një nga komentet e përdoruesve që nuk mund ta besonin se dikush do të bënte tatuazh me dëshirë një bebe kaq të vogël.

Nga ana tjetër, ka pasur nga ata që e kanë gjetur të gjithë idenë gazmore dhe të dashur.

“Epo, është e qartë se ajo thjesht i ngjit një ngjitëse në këmbën e foshnjës, asgjë më shumë se kaq.” A mendoni vërtet se ndonjë profesionist do të ishte aq budalla sa të bënte tatuazh një fëmijë dy muajsh? Relaksohuni, ju lutem”, ka shkruar një përdorues i TikTok nën videon e diskutueshme.

https://telegrafi.com/femijes-dymuajsh-beri-tatuazh-ne-kembe-shkaktoi-reagime-te-ashpra/
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME