Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTReja i friksuar, Bare rrezikon ndeshjet e shtatorit

Reja i friksuar, Bare rrezikon ndeshjet e shtatorit

Tranjeri i ekipit kuqezi, Edi Reja duket se ka humbur një tjetër titullar, kur kanë mbetur tre javë nga dy ndeshjet e muajit shtator, të vlefshme për Ligën e Kombeve. Pas Berat Gjimshitit, Marash Kumbullës, Etrit Berishës dhe Rei Manajt, dhe mesfushori kuqezi Keidi Bare ka shfaqur shqetësime.

Ai mbeti i dëmtuar në ndeshjen e Espanyol ndaj Athletic Bilbao dhe gjasat janë të pakta që ai të rikuperohet.

Tekniku Reja po mendon që tani për alternativat që mund të ketë pasi lista e të dëmturave këtë herë pritet të jetë e gjatë. Kuqezinjtë luajnë fillimisht në transferta me Izraelin në 24 shtator dhe tre ditë më vonë rikthehen në shtëpi përballë Islandës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME