Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËResmi Shanaj shtëpi më shtëpi, biznes më biznes dhe kokë më kokë...

Resmi Shanaj shtëpi më shtëpi, biznes më biznes dhe kokë më kokë për votën e 14 majit

Mallakastër – Resmi Shanaj, kandidati për kryebashkiak në Mallakastër nga PD që drejtohet nga Sali Berisha ka kryer takime jo vetëm shtëpi më shtëpi, por edhe kokë më kokë e biznes më biznes.

Nuk ka pushim, nuk ka gjum,pa lodhje e sakrifica nuk vjen fitorja, nuk realizohen qëllimet, na pohon Resmiu, jemi në fushatë pran popullit të vuajtur, njerëzve që mundohen me mund e sakrificë të nxjerrin jetesën. Ish uzina u mbyll, shkaktoi plus edhe afro 1000 mijë familje të papuna e në nevojë, kjo është Rilindja, të mbyll shpresën dhe shpopullon vendin, ka thënë Resmiu.

Votoni numrin 3 në fletën e votimit në Mallakastër, votoni Resmi Shanaj, jo ata që u kanë mashtruar dhe pasi u blejnë votën u thonë, çfarë të qaj hallin, s’më ke votuar por ta kam blerë votën, dhe nuk ju zgjidhin.

Votoni Resmiun që gdhihet e ngryset me ju e hallet tuaja e jo ata që vinë nga larg pasi një fjalë e urtë thotë, më mirë një komshi i mirë sesa vllai që vjen nga Amerika.

Ai ka posuar edhe një status në llogarinë e tij në facebook

Momente nga takimet e zhvilluara dere me dere me qytetare te ndryshem.Pa dallime partiake,pasi papunesia i ka prekur te gjithe,largimi i te rinjve i ka prekur te gjithe,te gjithe ndjehen te genjyer,te mashtruar nga pushtetaret qe kane menduar per veten e tyre e jo per njerezit e punes e njerezit me halle.

Data 14 Maj eshte mundesia per te bere ndryshimin.

Eshte dita kur te gjithe te shprehin vullnetin e tyre te lire pa ndikime,presione etj.

Fitorja eshte e Mallakastres!

Vullneti i lire i qytetareve eshte garancia me e madhe per fitoren ne 14 Maj!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: