Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËRihanna bëhet nënë

Rihanna bëhet nënë

Rihanna dhe partner i saj ASAP Rocky janë bërë prindër për herë të parë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë, ndërsa deri më tani nuk ka detaje për emrin që ata kanë zgjedhur. Foshnja ka ardhur në jetë më 13 maj, ndërsa nuk dihet arsyeja që ata e kanë mbajtur të fshehur për kaq kohë këtë lajm

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: