Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËRita Ora sonte e ftuar speciale në “Eurovision 2023”

Rita Ora sonte e ftuar speciale në “Eurovision 2023”

Artistja kosovare me famë botërore, Rita Ora sonte do të performojë në gjysmëfinalen e parë të “Eurovision 2023”, si e ftuar speciale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga provat, ku duket mjaft në formë të mirë teksa bëhet gati të performojë.

Rita , do të performojë një potpuri këngësh të saj në gjysmëfinalen e Eurovisionit.

Shqipëria këtë vit përfaqësohet nga Albina dhe Familja Kelmendi me këngën ‘Duje

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME