Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËRrëfimi tronditës/ Psikologia: 'Shpirti i Princeshës Diana nuk është larguar ende'

Rrëfimi tronditës/ Psikologia: ‘Shpirti i Princeshës Diana nuk është larguar ende’

Psikologia Jasmine Anderson, është e sigurtë se shpirti i Princeshë Diana nuk është larguar kurrë nga shtëpia dhe po përpiqet të mbrojë mbesën e saj.

Psikologia e famshme rrëfeu për ‘Daily Stars’ se fantazma e Lady Dianës nuk u largua kurrë nga rrethinat e kështjellës. Në veçanti, shpirti i gruas së parë të mbretit Charles III zakonisht frekuentonte vilën Adelaide, ku banojnë princat e Uellsit, dhe në veçanti dhomën e gjumit të Charlotte, fëmijës së dytë të Princit William dhe Kate Middleton.

“Diana është gjithmonë mbrojtëse ndaj fëmijëve, përfshirë nipërit e saj, por veçanërisht Charlotte,  ka nevojë për mbrojtje atje, ka të bëjë me dhomat e shtëpisë”, shpjegoi ajo. “Diçka u pa në çerdhe”, shtoi ajo, duke thënë se ishte e sigurt që princesha e vogël merr “dhurata shpirtërore” dhe se energjia në ato vende është negative.

Image

Fantazma e Lady Diana rri ende pezull mbi kurorën britanike dhe nuk është larguar kurrë nga Windsor.  Sipas  Jasmine Anderson, e cila është gjithashtu e bindur se princesha Charlotte merr shpesh vizita nga gjyshja e saj e ndjerë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME