Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLESa kushtoi unaza me diamante që Luizi ja dhuroj Kiares

Sa kushtoi unaza me diamante që Luizi ja dhuroj Kiares

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Luizi ka suprizuar Kiarën në mënyrën më të bukur të mundshme mbrëmjen e djeshme. Pasi e bëri të mendonte që kishte dyshime për lidhjen e tyre që prej dy ditëve, gjatë natës së sotme ai e surprizoi duke i propozuar martesë.

Propozimi i Luizit për martesë me Kiarën morri vëmendjen e të gjithëve mbrëmë. Unaza me diamante që Luizi, zgjodhi për Kiarën kushtoi plotë 2500 euro.

Edhe këtë herë, Luizi tha që hyri në borxh për të surprizuar Kiarën. Unaza ka veçori unike dhe është një nga unazat e pakta që gjenden në Shqipëri.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME