Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIO40 familje në Suk2 të Roskovecit një jetë mes fekaleve

40 familje në Suk2 të Roskovecit një jetë mes fekaleve

Roskovec – 40 familje në laghen “Verion” të Suk2 të Roskovecit pa kanalizime të ujrave të zeza, aroma kundërmon dhe jeta bëhet e pabanueshme. Baftjar Zeqo deputeti i zonës i ra gjoksit me grusht se do e bënte nëse e votonin dhe pas fitores asgjë. Ndërkohë që kryebashkiakia aktuale me 2 mandate në deryrë dhe po kërkon mandatin e 3 u ka harruar edhe rrugën se ku ndodhet kjo lagje.

Ata pohuan se një jetë kanë votuar të majtën por janë zhgçnjyer. Në takimin elektoral që kandidati i PD Erdit Hazizaj zhvilloi me ta, banorët premtuan se në 14 maj do bëjnë ndryshimin do mbështesin kandidatin e PD Hazizaj.

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME