Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËSamanta Karavella i jep fund beqarisë

Samanta Karavella i jep fund beqarisë

Një ndër artistet më të dashura për publikun dhe një ndër personazhet publikë më hermetik sa i takon jetës sentimentale, Samanta Karavella duket se i ka dhënë fund beqarisë.

Burime për IconStyle konfirmojnë se artistja është fejuar më 29 dhjetor 2021. Janë siguruar dhe pamje nga momenti i propozimit dhe nga një festë familjare ku Samanta ka ekspozuar unazën e fejesës.

“Dita më e mirë e jetës sime! Ajo tha ‘Po’”, shkruan partneri i saj pasi ka publikuar dy foto në rrjetin social Instagram.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një projekt muzikor rreth një muaj më parë që titullohet “E vogla”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME