Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSherri mes të rinjëve, kërcet thika, plagoset 26 vjeçari

Sherri mes të rinjëve, kërcet thika, plagoset 26 vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur me thikë në Sarandë, pas një sherri. S.S dhe G.M kanë debatuar me njëri-tjetrin dhe më pas sherri ka degjeneruar në përplasje fizike duke përdorur edhe mjet prerës. I plagosur ka mbetur G.M, 26 vjeç, i cili është dërguar për mjekim në spitalin e Sarandës.

Më datë 10.06.2022, në Sarandë, gjatë një konflikti për motive të dobta shtetasi S. S., ka goditur (gërvishur) me mjet prerës shtetasin G. M., 26 vjeç, banues në Sarandë,i cili ka marrë mjekim në spitalin e Sarandës. Punohet për kapjen e autorit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME