Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSherri në Ksamil/ Grupi i të rinjëve rrahin me shkopinjë bashkmoshatarin (vidio)

Sherri në Ksamil/ Grupi i të rinjëve rrahin me shkopinjë bashkmoshatarin (vidio)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil. Ngjarja është evidentuar pas një video-je që po  qarkullon në rrjetet sociale.

Aty shfaqet një grup me të rinj që dhunojnë me shkopinj një bashkëmoshatarin e tyre. Videoja është publikuar fillimisht në Tik Tok, më pas është pasqyruar dhe në media.

Sshiko vidion

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Ksamil pranë plazhit në zonën e njohur si Tre Ishujt. Siç shihet në video, të rinjtë që duhet të jetë të moshës 16-18 vjeç kanë shkopinj në duar dhe dhunojnë një tjetër.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME