Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTSylvinho jep lajmin e keq: Armando Broja nuk do të jetë ndaj...

Sylvinho jep lajmin e keq: Armando Broja nuk do të jetë ndaj Çekisë

Trajneri brazilian i Shqipërisë, Sylvinho preku tema të ndryshme gjatë fjalës së tij. Ku mes tyre është dhe një lajm i keq. Broja nuk do të jetë ndaj Çekisë.

“Kemi bërë dy seanca stërvitore. Më vjen keq, por Broja nuk ia del dot. Është stërvitur shumë pak. Ka një shqetësim fizik, doktori ynë ka qenë në kontakt edhe me doktorin e Chelsea.

Më vjen keq, por lojtari nuk luan dot nesër. Kemi lojtarë të tjerë, të cilët duhet t’i menaxhojmë mirë. Gjasula është rikthyer, nuk ka probleme”, deklaroi Sylvinho.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME